Авто прокат. 10 важливих правил

Лют 27, 2021 | Новини

Послуга оренди автомобіля сьогодні широко затребувана і доступна. Взяти машину напрокат можна, як на тривалий час, так і на короткий термін. Вибрати найбільш підходяще для конкретного випадку авто не складе труднощів. Скористатися цією послугою можна в тому випадку, якщо, наприклад, запланована невелика подорож за заздалегідь продуманим маршрутом, або планується проведення урочистого заходу. І в повсякденному житті такий спосіб пересування допомагає істотно заощадити власний час. Незважаючи на безліч переваг послуги оренди автомобіля, при укладанні договору з компанією, її надає, необхідно звертати увагу на деякі нюанси, які при виникненні можливих проблем допоможуть зберегти власні нерви і гроші.

1. Договір.

В даному документі, що підписується обома сторонами – орендарем та орендодавцем, повинні бути вказані всі можливі ситуації, з якими можна зіткнутися при узятті автомобіля напрокат. Це стосується не тільки терміну повернення транспортного засобу та допустимого добового пробігу, а й страхування. Важливо враховувати, що в різних країнах існують різні обмеження денного пробігу. Перед підписанням договору кожен його пункт слід уважно вивчити, а в разі виникнення будь-яких питань – прояснити ситуацію з менеджером компанії.

Авто прокат економ класу

2. Застава.

У договорі оренди вказана інформація про те, що компанія здійснює блокування коштів на певну суму на кредитній картці клієнта в якості гарантії? Необхідно уточнити, за яких умов прокатник має можливість скористатися ними, а також з’ясувати час припинення блокування грошей після повернення автомобіля.

3. Технічний стан транспортного засобу.

Перед тим, як вирушити в дорогу на орендованому автомобілі, його слід уважно оглянути на наявність яких-небудь дефектів і на предмет комплектації. Здійснювати таку перевірку потрібно в присутності співробітника компанії. Всі знайдені проблеми заносяться в спеціальний бланк, який оформляється в двох примірниках і підписується менеджером фірми і клієнтом.

4. Паливо.

У більшості випадків прокат автомобіля має на увазі його надання з повним баком, але іноді буває і так, що клієнт отримує машину з його частковим заповненням. Слід заздалегідь перевірити реальне наповнення бака паливом і звірити ці дані з тими, які вказані в договорі. Важливо враховувати також і те, що при поверненні автомобіля, кількість палива має бути точно таке ж, як і при взятті транспортного засобу в оренду. Щоб уникнути зайвих витрат, даний нюанс необхідно заздалегідь обговорити з представником компанії.

Авто прокат стандарт класу

5. Страхування.

На кожен автомобіль, що надається в оренду, компанія зобов’язана оформляти страховку на випадок викрадення або ДТП. Більш того, страхується також життя і здоров’я водія та пасажирів.

6. Знаходження за кермом.

Важливо пам’ятати, що з орендованих автомобілем слід поводитися акуратно і дбайливо, уникаючи небезпечних для власного життя ситуацій на дорогах.

7. Документи завжди повинні бути під рукою.

Страховка, договір оренди та інші документи не рекомендується залишати в машині без нагляду навіть на нетривалий проміжок часу, так як в разі викрадення транспортного засобу можуть виникнути додаткові проблеми не тільки з поліцією, але і з компанією-орендодавцем.

Авто прокат бізнес класу

8. ДТП.

У тому випадку, якщо автомобіль, узятий напрокат, потрапив в ДТП, слід негайно зв’язатися з поліцією, а також з компанією, в який він був орендований. У договорі оренди завжди прописуються дії, які слід вживати в подібних ситуаціях.

9. Повернення машини.

При поверненні транспортного засобу обов’язково потрібно отримати документ-підтвердження про цілісність машини.

10. Зберігання документів після повернення автомобіля.

Мінімум протягом одного місяця з моменту повернення машини слід зберігати всі документи, які були видані при оренді.

Пошук автомобіля на прокат

Пошук автомобіля

ТОП ПРОДАЖІВ

Прокат авто Honda Civic

Honda Civic

від $35 за добу

Прокат Hyundai Accent

Hyundai Accent new

від $25 за добу

Прокат автомобіля Mazda CX-5

Mazda CX-5

від $50 за добу

Часті запитання

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати за оренду автомобіля?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
  • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
  • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки)
    (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
  • міграційна карта (потрібно тільки для іноземців);
    сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік - 22 роки.
Стаж водіння - від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
  • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг $ 10 / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді більше 5 діб пробіг безлімітний.
  • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / добу, 13-30 днів 250 км / добу. Доплата за перепробіг $ 20 за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «Безліміт по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит - це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності клієнта.

Але важливо пам'ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання?
Напишіть нам

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени