Загальні умови прокату автомобілів
в компанії DRC Автопрокат

Компанія DRC (далі в тексті компанія), пропонує Вам в оренду транспортний засіб на основі цих Загальних правил оренди, в які також входить інформація та умови, включені в підписаний Вами Договір оренди. Взявши в оренду автомобіль, Ви визнаєте умови Договору оренди та Загальних правил оренди, а також підтверджуєте, що будете їх строго дотримуватися.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Права і обов’язки, які включені до Договору, регулюють використання Вами орендованого автомобіля, і не можуть бути передані Вами іншим особам. Ви визнаєте, що орендований автомобіль є власністю компанії, і що кожна спроба в перездачі і здачі в суборенду орендованого автомобіля-якою іншою особою, крім компанії, є незаконною. Компанія дозволяє вам використовувати орендований автомобіль виключно на умовах оренди, викладених в цьому Договорі. Ви повинні постійно мати Договір оренди при собі і пред’являти його на вимогу міліції.

УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЕМ

Керування автомобілем може здійснюватися тільки Вами або особами, які допущені компанією на момент початку дії Договору, як водії, які вписані в договір оренди. Ви зобов’язуєтеся не керувати автомобілем самостійно і не допускати до керування автомобілем інші особи якщо:
Ви або інші водії на момент оренди не задовольняєте мінімальним вимогам компанії щодо віку або володіння діючими водійськими правами, або іншим мінімальним вимогам які діють на момент оренди.
Ви або інші водії перевтомлені або перебувають під впливом алкоголю, наркотичних засобів, медикаментів або інших легальних або нелегальний речовин, які впливають на свідомість або реакцію.

ОТРИМАННЯ, ДОСТАВКА ТА ПОВЕРНЕННЯ ОРЕНДОВАНОГО АВТОМОБІЛЯ

Компанія надає Вам автомобіль в хорошому загальному і робочому стані в комплекті з усіма необхідними документами, частинами та обладнанням.
Ви погоджуєтесь повернути орендований автомобіль Компанії, враховуючи природний знос, в тому ж стані, в якому його орендували, з усіма документами, частинами та обладнанням, під час, день і місце, які вказані в договорі прокату.
Ви і співробітник компанії перевіряєте стан автомобіля на початку термін оренди і в кінці. При цьому співробітник компанії надає акт огляду для обліку встановлених сторонами дефектів. Ви визнаєте, що Ви несете відповідальність за всі можливі пошкодження і збитки на орендованому автомобілі, його документах, частинах або оснащенні.
Орендований автомобіль має бути повернуто в обумовленому пункті прокату компанії.
Якщо Ви не повернете орендований автомобіль після додаткового терміну в обумовлений пункт прокату, Ви будете зобов’язані доплатити суму в розмірі орендної плати за один день. «Додатковий термін» – проміжок часу більш ніж дві години після закінчення обумовленого в договорі оренди. У разі неповернення автомобіля більше 24 годин, з моменту закінчення терміну оренди, штраф в сумі застави, а також всі витрати і збитки, пов’язані з неповерненням автомобіля. В такому випадку наймодавець має право подати автомобіль в угон, самостійно забрати його (з прокату) і не несе відповідальності за речі клієнта, які перебували в автомобілі.
Ви визнаєте право компанії на стягування додаткової суми, якщо при поверненні автомобіль потребує хімічного чищення салону.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У ВИПАДКУ КРАДІЖКИ І ПОШКОДЖЕННЯ

Ви несете відповідальність перед компанією протягом усього терміну оренди за всі витрати і збитки, які виникають у компанії через пошкодження або крадіжки орендованого автомобіля, його частин або обладнання. Ваша відповідальність також поширюється на вартість ремонту, втрату обладнання орендованого автомобіля, втрачений прибуток від оренди, збір за буксирування і стоянку, а також адміністративний збір, який покриває наші витрати на обробку претензій, які виникли в результаті пошкодження орендованого автомобіля, за винятком випадку, коли відповідальність за пошкодження лежить на самій компанії.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Ви можете управляти орендованим автомобілем тільки при дотриманні правил, зазначених в розділах 2 і 5 умов. Якщо Ви не дотримуєтеся цих умов, Ви несете відповідальність перед компанією за всі збитки і втрати, який несе компанія, якщо вони виникли в результаті недотримання умов цього Договору. Крім того, Ви можете втратити страхування. Кампанія залишає за собою право в будь-який момент (без попередження, якщо таке не передбачено чинним законодавством) забрати орендований автомобіль за Ваші кошти, якщо Ви порушуєте умови цього договору.
Навіть коли Ви не використовуєте орендований автомобіль, Ви повинні переконатися, що він закритий, захищений і стоїть в надійному місці; якщо орендований автомобіль обладнаний протиугінною системою, Вам необхідно її налаштувати і використовувати. Якщо орендований автомобіль не використовується, необхідно зняти всі знімні прилади, радіо, а також мобільні навігаційні прилади та зберігати їх в надійному місці. Ременями безпеки, дитячими сидіннями і іншим захистом для дітей необхідно користуватися постійно.
Заправляйте автомобіль відповідним пальним і перевіряйте рівень масла, а також рівень всіх інших рідин як мінімум кожні 1000 км. У разі необхідності доливайте масло та інші рідини. Якщо у Вас виникли проблеми в результаті аварій або механічного відмови, Ви повинні повідомити про це компанії по телефону який був вам надано при оформленні оренди. Ні хто не має право ремонтувати або проводити технічне обслуговування автомобіля без одноразового згоди компанії.
Орендований автомобіль не може використовуватися не Ви, не третіми особами в таких цілях: – для перевезення осіб за винагороду; – для перевезення вантажів за винагороду; – для буксирування та штовхання транспортних засобів, причепів або інших предметів; – на місцевості, де рух транспортних засобів не передбачено; – якщо орендований автомобіль перевантажений або якщо вантажі не закріплені згідно з правилами; – для перевезення предметів або речовин, стан або запах яких, можуть пошкодити орендований автомобіль або вплинути на подальшу оренду автомобіля; – для участі в гонках, ралі, випробувальних заїздах і інших змаганнях; – з порушенням правил дорожнього руху або інших розпоряджень; – з метою протиправних дій; – для подальших здач в суборенду; – для поїздки незалежно від того хто керує автомобілем, Ви або хтось інший, в зонах обмеженого доступу, особливо на злітних смугах аеродромів, шляхи постачання аеродромів та подібних зонах; – з метою навчання керуванню автомобіля; – з порушенням умов наведених у 2 розділі даного договору, які стосуються водія;
Для поїздок за кордон діє обмеження, пов’язане з технічними питаннями страхування. При поїздках в певні країни витрати потрапляють, за умови виключення відповідальності, обмеження відповідальності або захисту від крадіжок під доплату. Порушення цих вимог тягне за собою повну компенсацію за все (прямі і не прямі) збитки на орендованому автомобілі; А в разі крадіжки, Ви несете відповідальність не залежно від ступеня вини в повному обсязі.

ПРОЦЕС ОПЛАТИ

Орендна плата сплачується згідно з обумовленими тарифами. У разі відсутності однозначної домовленості, Ви оплачуєте орендну плату згідно з діючими тарифами. Вимоги компанії щодо орендної плати підлягає невідкладної оплаті. Оплата можлива готівкою і кредитними картами. Ви уповноважує компанію, без вашого подальшої участі блокувати суму франшизи на вашу кредитну карту, а також знімати і отримувати з вашої кредитної картки наступне: збитки, які підлягають компенсації, включаючи компенсацію за втрачені документи, оснащення, яке підлягає заміні, плату за заправку паливом, плату за запізнення з поверненням автомобіля, плату за додаткового водія, плату за додаткове обладнання, а також оплату зборів і штрафів за порушення правил руху або стоянки на протязі терміну оренди (включаючи збір за обробку).
У разі якщо оплата здійснюється не Вами, а іншою особою, матеріальна відповідальність за втрату або пошкодження орендованого автомобіля, а також його частин покладається на платника.

ЗАГАЛЬНИЙ СТРАХУВАННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Компанія забезпечує страхове покриття для осіб, які використовують орендований автомобіль, відповідно до правил страхування цивільної відповідальності на автотранспорті.
TPL – страховка, яка обмежує відповідальність водія при нанесенні матеріального збитку третім особам (до 150 000 грн.).

АВАРІЇ, ВИКРАДЕННЯ

У разі будь-якого дорожньо-транспортного пришестя (з пошкодженням транспортного засобу або без нього), а також з разі викрадення (розкрадання) транспортного засобу або його частин, Ви зобов’язані викликати представника ДАІ і скласти протокол ДТП. Про будь-якому пошкодженні, втраті і викрадення транспортного засобу необхідно негайно повідомити в компанію. Ви повинні представити всі необхідні відомості про інші сторони, які взяли участь в пригоді. Ні в якому разі Ви не повинні приймати претензії третіх осіб. Ви зобов’язані сприяти співробітникам компанії і страхових компаній при врегулюванні питань, які виникають внаслідок пошкодження або крадіжки транспортного засобу. У разі, якщо Ви порушуєте будь-яке з вищенаведених умов, особливо в разі відсутності протоколу про ДТП або крадіжки, ви не звільняєтесь від відшкодування збитків.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Компанія не несе відповідальності ні щодо Вас, ні щодо третіх осіб за збитки і пошкодження, які виникли в результаті оренди автомобіля. Компанія не несе відповідальності за непрямі і непередбачені збитки, включаючи недоотриманий прибуток або втрачені можливості будь-якого виду.
Відповідальність з боку компанії за смерть або тілесні ушкодження в результаті дії або бездіяльності з боку компанії, а також інша відповідальність, яка не виключається або обмежується розділом 9 (а).
CDW (не є обов’язковою) – обмежує відповідальність водія при нанесенні ушкоджень орендованого автомобіля.
TP (не є обов’язковою) – обмежує відповідальність водія в разі викрадення орендованого автомобіля.

ОСОБИСТІ ДАНІ

Підписуючи цей договір оренди, Ви заявляєте про свою згоду на електронну обробку Ваших особистих даних. Якщо Ви порушуєте умову даного договору оренди, Ваші особисті дані можуть бути розкриті і передані третій стороні з метою подальшого розслідування.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Метою компанії DRC – автопрокат є вирішення спірних питань шляхом мирних переговорів. Якщо це неможливо, всі суперечки повинні вирішуватися в судовому порядку, в органах компетентних з цих питань, згідно з чинним законодавством України.

Корисно знати

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
  • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
  • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки);
  • (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
  • міграційна карта (потрібна тільки для іноземців);
  • сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік – 22 роки.
Стаж водіння — від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
  • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг 10$ / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді понад 5 діб пробіг безлімітний.
  • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / день, 13-30 днів 250 км / день. Доплата за перепробіг 20 $ за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «БЕЗЛІМІТ по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит — це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності Клієнта.

Але важливо пам’ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам буде необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання? Напишіть нам

Наша компанія надає автопрокат транспортних засобів від найвідоміших автомобільних брендів, які зарекомендували себе на ринку. Наша компанія надає транспортні будь-якого класу і від будь-якого виробника – пропонуємо автопрокат машин японського, європейського, корейського, німецького, американського виробництва. Також у нас ви знайдете авто і французьких брендів.

Також перед відправкою авто до вас, ТС проходить додатковий технічний огляд і контроль якості. Це дозволяє уникнути проблем з автомобілем. Машини повністю застраховані, а тому проблем з дорожньою інспекцією не буде. Фахівці DRC здійснюють планове ТО всіх авто з каталогу. При необхідності замінюємо старі деталі на нові. Варто зазначити, що ми використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі для всіх автомобілів, а не дешеві китайські підробки. За рахунок цього ви отримуєте не тільки комфортну, але і безпечну їзду.

Добова оренда авто в Києві за доступними цінами – DRC. Звертайтеся, доставимо машину в будь-яке зазначене місце.

Оренда авто без водія

Для більшості сучасних людей наявність автомобіля є необхідністю. Але в деяких випадках оренда автомобіля виявляється набагато...

Прокат авто в Києві

Прокат транспорту - вкрай популярна послуга, адже у багатьох досить часто виникають ситуації, коли без машини не обійтися, а особистого...

Авто прокат. 10 важливих правил

Послуга оренди автомобіля сьогодні широко затребувана і доступна. Взяти машину напрокат можна, як на тривалий час, так і на короткий...

Прокат авто вартість машин економ класу

Наша компанія «DRC автопрокат» - це компанія, яка займається прокатом машин від економ-класу до преміум. Наша команда розробляє різні...

Машина в оренду Київ – ні дня без автомобіля

Автомобіль значно покращує якість нашого життя. З цим не стане сперечатися ні один з тих, хто має його в своєму розпорядженні. Машина в...

Як з’явилася послуга прокат автомобілів Київ

Проїхатися з вітерцем люди любили завжди. В до автомобільну епоху з цією метою використовувалися кінні екіпажі: фіакри, карети, пролетки,...

Прокат машин Київ

В даний час багато хто хоче почати заробляти непогані гроші, проте не знають, як це зробити. Працювати на підприємця стало неактуально,...

Оренда авто – як заощадити

Безумовно, кожна людина, коли бере в оренду автомобіль, хоче заощадити якомога більше коштів. Найоптимальнішим варіантом в такому випадку...

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Цілодобова підтримка клієнтів

Працюємо 24/7

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени

Пошук автомобіля