Машина в оренду Київ – ні дня без автомобіля

Лют 26, 2021 | Новини

Автомобіль значно покращує якість нашого життя. З цим не стане сперечатися ні один з тих, хто має його в своєму розпорядженні. Машина в оренду дарує нам відчуття свободи, вивільняє багато часу, завдяки чому ми встигаємо зробити безліч корисних справ.

І особливо гостро всі переваги володіння власним автомобілем відчуваються, коли раптом трапляється поломка, і ми віддаємо машину в руки майстра автосервісу, втрачаючи на деякий час свого вірного коня. Скільки незручностей це приносить! Як на зло, відразу виникає необхідність потрапити в декілька місць одночасно, привезти урожай з дачі, забрати дитину з школа, поїхати на ділову зустріч і т.д.

В цьому випадку можна вибрати два шляхи: нервувати, трясучись в громадському транспорті і сподіваючись на автослюсаря, як на бога, або скористатися такою чудовою послугою, як автопрокат. Ця сфера бізнесу останнім часом розвивається дуже активно. Зростає кількість компаній, що надають автомобілі в оренду.

Конкуренція робить вартість послуги більш демократичною, розширюючи коло потенційних клієнтів, які можуть собі дозволити взяти автомобіль напрокат.

Новинки прокату автомобілів DRC

Хто бере машину в оренду?

Послуги оренди автомобілів затребувані у різних категорій клієнтів. Крім тих, хто тимчасово позбавлений машини через поломки, часто беруть в оренду авто ті, хто приїжджає у відрядження або просто подорожує.

Свобода пересування дозволяє більше встигнути, більше подивитися пам’яток, краще пізнати місто, в якому гостюєте. Для цьог цілей відмінно підійде авто економ класу в оренду.

Інша категорія клієнтів – бізнесмени, яким часто доводиться приймати у себе партнерів, які прибули для укладення договорів про співпрацю, постачання продукції і т.д.

Зустрічаючи такі делегації, потрібно забезпечити гідний прийом, для чого орендують автомобілі преміум-класу. А якщо делегація численна, то в прокат беруть мінівен або мікроавтобус.

Традиційно затребувані послуги прокату і у молодят, які орендують на невеликі терміни шикарні лімузини з водієм, які очолюють весільний кортеж.

Популярні автомобілі економ класу

Види і умови оренди автомобілів

Автомобілі в прокат надають багато компаній. Умови, на яких надаються машини в оренду, вони встановлюють самостійно, але основні правила схожі.

Автомобіль в оренду може взяти людина не молодше 21 року, має права на водіння відповідної категорії і необхідний водійський стаж, який встановлюється кожною компанією самостійно.

Якщо клієнт не задовольняє якомусь умові прокату, він може взяти автомобіль в оренду з водієм, які перебувають у штаті компанії. Оренда авто може бути короткостроковій, коли машину беруть на кілька годин або добу, або довгостроковій. Варто зазначити що при довгостроковій оренді вартість послуги стає значно нижче.

Пошук автомобіля на прокат

Пошук автомобіля

Авто напрокат: технічний стан машин

Компанія DRC автопрокат, що спеціалізується на послугах автопрокату, формує парк автомобілів з нових машин, тому серед них, як правило, немає автомобілів старше 3 років.

У солідних компаній парк техніки різноманітний, тут знайдеться автомобіль на будь-який смак – юркая малолітражка, брутальний позашляховик або шикарний седан з потужним табуном коней під капотом. Вся техніка підтримується в ідеальному стані.

Регулярно проводиться технічне обслуговування, своєчасно усуваються навіть найнезначніші несправності. Перед тим, як передати автомобіль в оренду, фіксується його стан, щоб у разі заподіяння орендованій техніці шкоди з вини орендаря можна було об’єктивно оцінити його розмір.

Компанія DRC автопрокат працює цілодобово і може доставити машину орендарю в зазначений термін і місце.

ТОП ПРОДАЖІВ

Прокат авто Honda Civic

Honda Civic

від $35 за добу

Прокат Hyundai Accent

Hyundai Accent new

від $25 за добу

Прокат автомобіля Mazda CX-5

Mazda CX-5

від $50 за добу

Часті запитання

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати за оренду автомобіля?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
  • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
  • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки)
    (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
  • міграційна карта (потрібно тільки для іноземців);
    сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік - 22 роки.
Стаж водіння - від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
  • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг $ 10 / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді більше 5 діб пробіг безлімітний.
  • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / добу, 13-30 днів 250 км / добу. Доплата за перепробіг $ 20 за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «Безліміт по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит - це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності клієнта.

Але важливо пам'ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання?
Напишіть нам

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени