Прокат авто вартість машин економ класу

Лют 26, 2021 | Новини

Наша компанія «DRC автопрокат» – це компанія, яка займається прокатом машин від економ-класу до преміум. Наша команда розробляє різні схеми співпраці і робить послугу прокату авто максимально вигідною з точки зору вартості.

Оренда автомобілів економ класу

Серед всіх наших транспортних засобів найчастіше для оренди автомобілів економ вибирають автомобіль Hyundai Accent. Дане авто прекрасно зарекомендувало себе, має хороші їздові якості, ненав’язливий дизайн і економну витрату палива. До того ж це найдоступніший автомобіль в прокаті автомобілів економ-класу.

Таким чином, за перші чотири дні прокату економ автомобіля без водія для моделі Hyundai Accnet останнього покоління потрібно буде заплатити до 800 гривень за добу.

Популярні для оренди автомобілі економ класу

Щоденна сума оренди автомобіля економ-класу повністю залежить від кількості днів прокату. Якщо клієнт укладає договір на 30 і більше днів на прокат авто економ класу Hyundai Accent, то щоденна сума за добу скорочується до 700 гривень. Це дозволяє вам економити з кожним днем.

Варто відзначити, що існує мінімальний термін оренди авто економ без водія, який становить 48 годин. З водієм оренда автомобілів економ і будь-якого іншого класу може бути погодинною.

Максимальні терміни додатково обговорюються перед укладенням договору. Прокат автомобілів з водієм коштуватиме дорожче, наприклад, послуги водія для автомобілів економ класу обійдуться в 250 грн. за кожну годину.

Кожен кілометр понад 350 км на добу оплачується додатково (плюс 10 грн.). Для вокзалу та аеропорту існує окрема стаття. Так, виходячи з цих тарифів, для даної марки автомобіля подача на залізничний вокзал або в аеропорт Київ буде коштувати 280 грн.

Пошук автомобіля на прокат

Пошук автомобіля

Прокат машин: як зробити замовлення?

Прокат машин економ можна замовити в «DRC автопрокат» двома способами:

 • зателефонувавши за номером компанії +38 (067) 322-60-60;
 • замовити оренду автомобіля онлайн, скориставшись пошуком;
 • заповнивши заявку на сайті.

Перед тим як зробити замовлення, «DRC автопрокат» рекомендує ретельно вивчити всі умови співпраці, щоб в процесі роботи не виникли безглузді ситуації. Для постійних клієнтів ми пропонуємо знижки, які дозволяють економити ваші кошти, в той час як якість наших послуг залишається незмінно високим.

ТОП ПРОДАЖІВ

Прокат авто Honda Civic

Honda Civic

від $35 за добу

Прокат Hyundai Accent

Hyundai Accent new

від $25 за добу

Прокат автомобіля Mazda CX-5

Mazda CX-5

від $50 за добу

Часті запитання

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати за оренду автомобіля?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
 • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
 • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки)
  (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
 • міграційна карта (потрібно тільки для іноземців);
  сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік - 22 роки.
Стаж водіння - від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
 • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг $ 10 / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді більше 5 діб пробіг безлімітний.
 • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / добу, 13-30 днів 250 км / добу. Доплата за перепробіг $ 20 за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «Безліміт по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит - це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності клієнта.

Але важливо пам'ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання?
Напишіть нам

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени