Прокат машин Київ

Лют 26, 2021 | Новини

В даний час багато хто хоче почати заробляти непогані гроші, проте не знають, як це зробити. Працювати на підприємця стало неактуально, так як багато не заробиш, а обсяг праці величезний. Потреби людей з кожним днем ростуть по вертикалі і з цим треба щось робити.

Відмінним варіантом може стати інвестиція в покупку автомобіля і передача його в компанію з прокату автомобілів без водія. На перший погляд, таких інвесторів у всіх містах мільйони і конкуренція серед них величезна, однак це не так. Поки що цей вид бізнесу не настільки поширений і саме час їм зайнятися.

Для початку потрібно купити кілька нових автомобілів. Якщо це важко зробити, то можна стартувати з придбання старих, але популярних в автопрокаті машин. Багато клієнтів, які цікавляться прокатом машин в Києві люблять виїхати на природу компанією, відправитися в похід, вирішити ділові питання в поїздці по місту або з’їздити у відпустку в сусіднє місто. Для таких цілей найкращим чином підійде паркетник середнього класу, наприклад такий як прокат Mazda CX-5. Цей клас автомобілів дуже популярний в Україні, в зв’язку з відсутністю хорошого дорожнього покриття за межами великих міст.

Прокат автомобіля Mazda CX5 в Києві

Звичайно, існує певний ризик пошкодження автомобіля, відсоток аварійних випадків становить від 5 до 6%. Саме тому існує ряд обмежень на прокат, як вікових (від 21 року), так і за стажем водіння (не менше року). Логічно припустити, що доросла людина не стане ризикувати зайвий раз, зображуючи із себе пілота Формули-1. Також за орендний автомобіль клієнтом вноситься застава.

Щорічно на ринку прокату автомобілів з’являються все нові компанії, приріст близько 15-20% в рік. У порівнянні з Америкою, де в цьому бізнесі беруть участь близько 2-х мільйонів автомобілів Український ринок зовсім не розвинений.

Держава на даний момент йде назустріч тим людям, які вважають за краще відкрити власний бізнес. При грамотному складанні плану, установки цілей і плідній роботі грошові кошти можуть навіть субсидувати в допомогу.

Познайомитися з парком автомобілів компанії DRC автопрокат Ви можете на цій сторінці.

Якщо Вас зацікавились інвестування в бізнес автопрокату, телефонуйте 067-322-60-60 і ми з задоволенням надамо більш розгорнуту інформацію і даному бізнесі.

ТОП ПРОДАЖІВ

Прокат авто Honda Civic

Honda Civic

від $35 за добу

Прокат Hyundai Accent

Hyundai Accent new

від $25 за добу

Прокат автомобіля Mazda CX-5

Mazda CX-5

від $50 за добу

Часті запитання

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати за оренду автомобіля?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
  • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
  • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки)
    (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
  • міграційна карта (потрібно тільки для іноземців);
    сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік - 22 роки.
Стаж водіння - від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
  • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг $ 10 / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді більше 5 діб пробіг безлімітний.
  • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / добу, 13-30 днів 250 км / добу. Доплата за перепробіг $ 20 за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «Безліміт по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит - це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності клієнта.

Але важливо пам'ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання?
Напишіть нам

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени