Як з’явилася послуга прокат автомобілів Київ

Лют 26, 2021 | Новини

Проїхатися з вітерцем люди любили завжди. В до автомобільну епоху з цією метою використовувалися кінні екіпажі: фіакри, карети, пролетки, конки, бігунки і т.д. Правда, доступні вони були лише аристократам і забезпеченим громадянам, здатним оплатити послуги візників.

Пізніше, коли винайшли автомобілі і поставили їх виробництво на потік, з’явилася можливість розвантажити дороги: кінні екіпажі займали занадто багато місця. Вперше прокат авто, як самостійна послуга, з’явився у Франції. У XIX столітті компанія Рено почала випуск транспортних засобів, спеціально призначених для цілей оренди. Вони виділялися на вулицях Парижа своїм яскравим кольором і користуватися ними могли знову-таки заможні верстви населення.

Новинки прокату автомобілів DRC

Поступово актуальна послуга з’явилася і в інших країнах Європи, у тому числі і України. Що цікаво, перші таксисти по-старому називали себе візниками, про що свідчили таблички на склі з відповідним написом.

На початку XX століття відомий промисловець і родоначальник американського автопрому налагодив випуск «народних» автомобілів. Їх відрізняла досить доступна ціна, в результаті чого вперше на американському континенті з’явилися таксі і машини, які можна було взяти напрокат. Економічна політика Генрі Форда зіграла тут далеко не останню роль.

Основоположником даної послуги вважають Дж. Д. Херца, який розробив і впровадив на практиці стандарти автопрокатної бізнесу, які згодом поширилися по всьому світу. Сьогодні вважається само собою зрозумілим зайти на спеціалізований сайт в Інтернеті і орендувати автомобіль будь-якого класу. Ще років 20-30 тому подібної можливості не існувало. І те, що за кордоном було звичною послугою, в Радянському Союзі ніяк не приживається.

Популярні в прокаті автомобілі

Спроби створити систему прокату авто робилися за часів Радянського союзу. Так, ще в 60-і роки при бажанні можна було орендувати машину без водія. Але подальший розвиток цього сервісу перешкоджав специфічний менталітет наших громадян. Деяким з них нічого не варто було замінити оригінальні автозапчастини нового автомобіля зношеними, що були у вжитку, а «рідні» продати на «чорному ринку».

Непогане розвиток отримала послуга прокату лімузинів для представницьких цілей, в основному, на весілля. Розкішна машина білого, чорного і навіть рожевого кольору, ведена водієм професіоналом в уніформі, надходила в повне розпорядження замовника на умовах погодинної оплати.

Сьогодні в Україні прокат авто використовується не стільки для іміджу, скільки з практичними цілями: корпоративний захід, зустріч партнерів по бізнесу, екскурсія, туризм та ін.

Замовити послугу прокат автомобілів в Києві можна на нашому сайті.

Пошук автомобіля на прокат

Пошук автомобіля

ТОП ПРОДАЖІВ

Прокат авто Honda Civic

Honda Civic

від $35 за добу

Прокат Hyundai Accent

Hyundai Accent new

від $25 за добу

Прокат автомобіля Mazda CX-5

Mazda CX-5

від $50 за добу

Часті запитання

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати за оренду автомобіля?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
  • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
  • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки)
    (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
  • міграційна карта (потрібно тільки для іноземців);
    сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік - 22 роки.
Стаж водіння - від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
  • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг $ 10 / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді більше 5 діб пробіг безлімітний.
  • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / добу, 13-30 днів 250 км / добу. Доплата за перепробіг $ 20 за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «Безліміт по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит - це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності клієнта.

Але важливо пам'ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання?
Напишіть нам

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени