Безумовно, кожна людина, коли бере в оренду автомобіль, хоче заощадити якомога більше коштів. Найоптимальнішим варіантом в такому випадку стає підбір більш вигідної пропозиції з існуючих на ринку. Для цього необхідно знати деякі секрети, представлені нижче.

Система акцій і знижок при оренді авто

Акції допомагають значно заощадити на оренді автомобіля. Однак не про всі акції та знижки компанії розповідають своїм клієнтам. Для цього доведеться самостійно вивчити інформацію, найчастіше її можна знайти в інтернеті. Крім того, велика кількість компаній приймають купони або промокодом. Їх також можна спробувати знайти в інтернеті. Однак на сайті компанії DRC автопрокат – ви завжди знайдете найвигіднішу пропозицію на ринку, навіть без купонів на знижку.

Раннє бронювання

Рекомендується здійснювати бронювання автомобіля за тиждень і більше до передбачуваної поїздки. У пікові дні, особливо в літній період відпусток досить швидко закінчуються недорогі автомобілі. Крім того, без попереднього замовлення, оренда обходиться значно дорожче, а вибір доступних автомобілів сильно знижується. Саме тому ми рекомендуємо завчасно бронювати автомобіль онлайн на нашому сайті.

Оренда малолітражки на автоматі

Чим менше буде машина, тим дешевшою виявиться її оренда. Бувають ситуації, коли при відсутності заявленої машини, буде видана більш функціональна модель, але за тією ж ціною. Станції прокату при активній броні не можуть відмовити своїм клієнтам у послузі оренди автомобіля. Крім усього іншого, малолітражка допоможе значно заощадити на паливі, адже її витрата набагато нижче.

Довгострокова оренда автомобіля

Якщо ви плануєте користуватися орендним автомобілем тривалий час, краще відразу забронювати його на весь необхідний період, ніж постійно продовжувати оренду. Адже вартість прокату в першу чергу залежить від періоду оренди – чим длительней термін оренди, тим нижче ціна. Часто вартість оренди автомобіля на місяць, може бути нижче в більш ніж 2 рази, ніж подобова оренда авто.

Перевірка прихованих платежів і нав’язаних послуг

Не варто розслаблятися, якщо підібрали автомобіль в оренду за привабливою ціною. Швидше за все, компанія припускає наявність додаткових зборів і прихованих платежів. Серед основних видів нав’язаних послуг можна виділити наступне:

  • розширена страховка. Машина здається в оренду найчастіше зі стандартною страховкою, яка не покриє всіх витрат на автомобіль при необхідності в екстрених ситуаціях. Для повної страховки потрібно доплата. Як альтернативний варіант, можна розглянути отримання страховки у сторонніх компаній.
  • місце повернення автомобіля. При поверненні машини в інший офіс компанії можуть потребувати додаткової оплати. Про це необхідно відразу дізнатися у фахівця ще при оформленні автомобіля в оренду.
  • додаткове обладнання. Навігатор, дитяче крісло, кріплення на дах для перевезення певних речей, за все це береться додаткова плата.
  • другий водій. За нього доплачують певну суму.