Оренда авто – як заощадити

Лис 9, 2020 | Новини

Безумовно, кожна людина, коли бере в оренду автомобіль, хоче заощадити якомога більше коштів. Найоптимальнішим варіантом в такому випадку стає підбір більш вигідної пропозиції з існуючих на ринку. Для цього необхідно знати деякі секрети, представлені нижче.

Система акцій і знижок при оренді авто

Акції допомагають значно заощадити на оренді автомобіля. Однак не про всі акції та знижки компанії розповідають своїм клієнтам. Для цього доведеться самостійно вивчити інформацію, найчастіше її можна знайти в інтернеті. Крім того, велика кількість компаній приймають купони або промокодом. Їх також можна спробувати знайти в інтернеті. Однак на сайті компанії DRC автопрокат – ви завжди знайдете найвигіднішу пропозицію на ринку, навіть без купонів на знижку.

Раннє бронювання

Рекомендується здійснювати бронювання автомобіля за тиждень і більше до передбачуваної поїздки. У пікові дні, особливо в літній період відпусток досить швидко закінчуються недорогі автомобілі. Крім того, без попереднього замовлення, оренда обходиться значно дорожче, а вибір доступних автомобілів сильно знижується. Саме тому ми рекомендуємо завчасно бронювати автомобіль онлайн на нашому сайті.

Оренда малолітражки на автоматі

Чим менше буде машина, тим дешевшою виявиться її оренда. Бувають ситуації, коли при відсутності заявленої машини, буде видана більш функціональна модель, але за тією ж ціною. Станції прокату при активній броні не можуть відмовити своїм клієнтам у послузі оренди автомобіля. Крім усього іншого, малолітражка допоможе значно заощадити на паливі, адже її витрата набагато нижче.

Довгострокова оренда автомобіля

Якщо ви плануєте користуватися орендним автомобілем тривалий час, краще відразу забронювати його на весь необхідний період, ніж постійно продовжувати оренду. Адже вартість прокату в першу чергу залежить від періоду оренди – чим длительней термін оренди, тим нижче ціна. Часто вартість оренди автомобіля на місяць, може бути нижче в більш ніж 2 рази, ніж подобова оренда авто.

Перевірка прихованих платежів і нав’язаних послуг

Не варто розслаблятися, якщо підібрали автомобіль в оренду за привабливою ціною. Швидше за все, компанія припускає наявність додаткових зборів і прихованих платежів. Серед основних видів нав’язаних послуг можна виділити наступне:

 • розширена страховка. Машина здається в оренду найчастіше зі стандартною страховкою, яка не покриє всіх витрат на автомобіль при необхідності в екстрених ситуаціях. Для повної страховки потрібно доплата. Як альтернативний варіант, можна розглянути отримання страховки у сторонніх компаній.
 • місце повернення автомобіля. При поверненні машини в інший офіс компанії можуть потребувати додаткової оплати. Про це необхідно відразу дізнатися у фахівця ще при оформленні автомобіля в оренду.
 • додаткове обладнання. Навігатор, дитяче крісло, кріплення на дах для перевезення певних речей, за все це береться додаткова плата.
 • другий водій. За нього доплачують певну суму.

ТОП ПРОДАЖІВ

Прокат авто Honda Civic

Honda Civic

від $35 за добу

Прокат Hyundai Accent

Hyundai Accent new

від $25 за добу

Прокат автомобіля Mazda CX-5

Mazda CX-5

від $50 за добу

Часті запитання

Як замовити автомобіль?

Ви можете зателефонувати за телефонами (067) 322-60-60 або (044) 209-20-11 з 9:00 до 21:00 або зробити on-line замовлення цілодобово. Менеджери зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни.

Які варіанти оплати за оренду автомобіля?

Ви можете оплатити оренду обраного автомобіля готівкою або банківською картою Visa / Mastercard.

Які будуть потрібні документи?
 • водійське посвідчення зі стажем водіння не менше 2-х років;
 • паспорт (вік орендаря має бути мінімум 22 роки)
  (ІПН) ідентифікаційний код (потрібен тільки громадянам України);
 • міграційна карта (потрібно тільки для іноземців);
  сума застави (як готівкові так і банківські картки) повинна відповідати класу автомобіля який Ви берете в прокат.
Які вимоги до орендаря?

Мінімальний вік - 22 роки.
Стаж водіння - від 2-х років.

Який ліміт пробігу?
 • При оренді автомобіля до 5 діб, обмеження пробігу на автомобілі 300 км / добу. Доплата за перепробіг $ 10 / на добу для автомобілів економ і середнього класу. При оренді більше 5 діб пробіг безлімітний.
 • Для автомобілів бізнес класу і позашляховиків. При оренді 1-12 днів: 300 км / добу, 13-30 днів 250 км / добу. Доплата за перепробіг $ 20 за 100 км.

Також ви можете скористатися послугою «Безліміт по пробігу». Деталі уточнюйте у менеджерів.

Страхування і депозит

Всі автомобілі застраховані на умовах автокаско та автоцивільної відповідальності.

Страховий депозит - це максимальна сума, в межах якої Клієнт несе відповідальність перед компанією в разі пошкодження автомобіля.

Відшкодування є безумовним, оскільки його виплата (при пошкодженні автомобіля або його частин) не залежить від ступеня винності клієнта.

Але важливо пам'ятати, що при пошкодженні автомобіля Вам необхідно правильно і своєчасно оформити документи (довідки за затвердженими формами, згідно п.7 договору оренди).

Залишилися питання?
Напишіть нам

Доставка автомобіля

У будь-яке зручне місце

Зручна система бронювання

Просто спробуйте!

Економ

Стандарт

Бізнес

Преміум

Позашляховик

Мінівени